M18NO-SIL-CCT 18W 3000~6500K srebrni nadgradni okrugli LED panel Mitea Lighting (25 mes.)
SKU
791656
Dostupnost: Na lageru
1.350 RSD
- barkod 8605031467871
- proizvod_naziv M18NO-SIL-CCT 18W 3000~6500K srebrni nadgradni okrugli LED panel Mitea Lighting (25 mes.)
- proizvod_kategorija LED rasveta
- proizvod_potkategorija LED paneli
- brend MITEA Lighting
- Radni napon 85~265V
- Snaga (procenjena) 18W
- Oblik Okrugli
- Temp. boje svetl. 3000K/4000K/6500K
- Lumen flux (nom.) 1600 (lm)
- Životni vek 20.000 h na 25° C
- Dimabilnost Ne
- LED SMD
- CRI - indeks reprodukcije boja ≥80(Ra)
- Način montaže Na plafon
- Artikal LED panel
- boja Srebrna
- Temperatura okoline -10~ +40 °C
- Potrošnja elek. energije 18 Kwh / 1000h
- IP zaštita IP20
- Materijal Aluminijum (Al)
- Stepen električne zaštite II klasa
- proizvod_potkategorija 2 LED paneli nadgradni
- Energetska efikasnost 2019/2015 F
- Ugao rasipanja svetlosti (nom.) 120º
- Garancija 25 meseci
- Power factor 0,6>0,7
- Dopunski opis Napajanje u kompletu
- Treperenje ≦5%
- Nominalna struja proizvoda 280mA