M460150-S4 150W LED UFO svetiljka 6500K ECO LED 8KV IP65 siva Mitea Lighting
SKU
460153
Dostupnost: Nema na lageru
8.500 RSD
- barkod 8605031461053
- proizvod_naziv M460150-S4 150W LED UFO svetiljka 6500K ECO LED 8KV IP65 siva Mitea Lighting
- proizvod_kategorija LED rasveta
- proizvod_potkategorija Industrijsko LED osvetljenje UFO
- brend MITEA Lighting
- Radni napon 100~265V
- Snaga (procenjena) 150W
- Oblik Okrugli
- Temp. boje svetl. 6500K (Hladna bela)
- Lumen flux (nom.) 19500 (lm)
- Životni vek 25.000 h na 25° C
- Dimabilnost Ne
- LED SMD
- CRI - indeks reprodukcije boja ≥80(Ra)
- Način montaže O plafon
- Artikal Industrijska lampa
- boja Siva
- Temperatura okoline -40~ +50 °C
- Potrošnja elek. energije 150 Kwh /1000h
- IP zaštita IP65
- Materijal Aluminijum (Al)
- Stepen električne zaštite I klasa
- Energetska efikasnost 2019/2015 E
- Ugao rasipanja svetlosti (nom.) 90º
- Izdržljivost na udar IK 7
- Prenaponska zaštita 8 kV