FID sklopka 100A 0.5 4P PF7-100/4/05 102928 Eaton
SKU
900056
Dostupnost: Nema na lageru
22.830 RSD
- barkod 4015081027736
- proizvod_naziv FID sklopka 100A 0.5 4P PF7-100/4/05 102928 Eaton
- proizvod_kategorija Elektromaterijal
- proizvod_potkategorija Sklopke za struju
- proizvod_potkategorija 2 Fidove skloke
- brend Eaton
- Radni napon 230V
- Artikal FID zaštitna sklopka
- Temperatura okoline -25~ +60 °C
- IP zaštita IP20
- Nazivna struja 100 In(A)
- Nazivni izolacioni napon Ui 440 V
- Presek provodnika 1,5~3,5 mm2
- Naznačena moć prekidanja 10 kA
- Broj polova 4P
- RCD osetljivost IΔn 500 mA